Łódź aluminiowa Thor 440 MY 2022

Jestem użytkownikiem wędkarskiej łodzi aluminiowej Thor 440MY 2022, a wcześniej poprzedniej generacji tego modelu, również w rozmiarze 440. Moja przygoda z łodziami tej marki trwa już ponad 4 lata.
Tym, co cenię sobie najbardziej w łodziach aluminiowych Thor jest przede wszystkim ich stabilność. Pływam na różnych wodach - od rzek, przez mazurskie jeziora, a na ogromnych akwenach w Szwecji, Danii czy Holandii kończąc. Pomimo zmiennych warunków pogodowych, zawsze czuję się pewnie, ponieważ moja łódź aluminiowa radzi sobie nawet z dużą falą. Również wygoda płynięcia, zarówno dla mnie, jak i pasażerów, jest dużo większa, niż miałoby to miejsce w przypadku jakiejkolwiek innej łodzi z tego segmentu. Mam w tej kwestii punkt odniesienia, ponieważ zdarza mi się pływać na innych łodziach aluminiowych moich znajomych i współpracowników. Ponieważ w sezonie na mojej łodzi goszczą różni - mniej i bardziej doświadczeni - wędkarze, tym spokojniej czuję się wiedząc, że moja łódź Thor 440 nie łapie przechyłów i dzielnie tnie fale, dzięki konstrukcji kadłuba na kształt głębokiego "V".
Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru. Łódź aluminiowa Thor 440 spełnia moje oczekiwania i śmiało mogę ją polecić jako najlepszą znaną mi w relacji jakości do ceny, w tym segmencie łodzi aluminiowych.

Paweł Karwowski
Marketing Manager Shimano Polska

Łódź aluminiowa Thor 370 MY 2022

Jestem użytkownikiem wędkarskiej łodzi aluminiowej Thor370RP.
Od dłuższego czasu szukałem łodzi która spełni wszystkie moje wymagania, jestem wędkarzem który długo nie wysiedzi na jednym miejscu więc szukałem czegoś nie dużego, lekkiego i mobilnego, łodzi która pozwoli mi się zwodować na każdego rodzaju łowisku. Nie wielkie gabaryty oraz zwrotność jednostki pozwalają mi na swobodne manewrowanie w niewielkich Odrzańskich klatkach, a wysoka burta jak na swoją konstrukcję świetnie sprawdza się na średnich jeziorach oraz zbiornikach zaporowych.
Szerokość kadłuba łodzi sprawia że jednostka jest bardzo stabilna na wodzie a łowienie na niej w dwie osoby jest bardzo komfortowe.
Moją uwagę przyciągnęło także estetyczne wykończenie pokładu, dobrego gatunku wykładzina nie tylko sprawia że łowi nam się komfortowo ale także sprawia że pokład jest dobrze wygłuszony i tłumi wszystkie uderzenia.
Warto wspomnieć również o podświetleniu pokładu w moim modelu, ledowe światło zostało tak zaprojektowane aby nie męczyło wzroku podczas całonocnego uganiania się za sandaczami oraz sumami.
Dzięki pojemnym, podświetlonym bakistom już na zawsze na moim pokładzie zagościł porządek.
Łódź aluminiowa Thor370RP w mojej opinii to najlepsza konstrukcja w swojej klasie na rynku, dopieszczona pod każdym względem spełnia wszystkie moje wymagania i pozwala na odkrywanie nowych łowisk.

Marcin Gajdamowicz
Fox Rage Polska

Łódź aluminiowa Thor 400 MY 2022

Jestem posiadaczem Thora 400 od maja 2022 roku.
Potrzebowałem łódkę jak każdy pod siebie, sprawdzałem wielu sprzedawców ale tylko właściciele SOLID BOATS poświęcili mi wystarczającej uwagi. Rozmawiali ze mną na temat projektu, wysłuchali co i jak chcę. Podpowiedzieli, doradzili – efekt finalny petarda. Mam szybką, stabilną łódkę, która nie boi się żadnej wody. Łódka służy nie tylko do wędkowania ale także do organizacji wycieczek turystycznych po wrocławskiej Odrze. Łódka oprócz swoich zalet pływania także wygląda bardzo dobrze, każdy przemyślany detal, wykończenie sprawia, że nie można przejść lub przepłynąć obok niej obojętnie.
Reasumując: jakość wykonania, cena, otwartość do klienta sprawia, że mogę z czystym sumieniem polecić markę THOR.

Maciej Machi

Łódź aluminiowa Thor 370 MY 2022

Jestem mega zadowolony z wędkarskiej łodzi aluminiowej Thor 370 RP. To jest dokładnie to czego szukałem stabilność, mobilność, szybkość i wygoda. Szerokość tej łodzi nie jednego zdziwiła około 180 cm, pływając we dwoje bez problemu można w niej spać ja mając 176 cm wzrostu na dolnym pokładzie kładąc się po przekątnej leżałem wyprostowany. A na górnym pokładzie jest podobnie. Schowki mega pakowne, mieszczą się w nich wszystkie moje przynęty oraz dwa akumulatory. Jeżeli chodzi o wejście w ślizg przy moim silniku 20 konnym yamaha w pojedynkę to pestka a we dwoje też nie ma problemu. Prędkość max w pojedynkę przy pełnym obciążeniu to 42 km/h we dwoje 36 km/h. Pływałem już nią na dużych falach i jest mega bezpieczna. I o taką mi chodziło.

Robert Kruppa

Łódź aluminiowa Thor 370 MY 2022

Jestem szczęśliwym posiadaczem łodzi wędkarskiej Thor 370 od 2022 roku .
Pierwszy raz miałem okazję pływać na łodzi Thor 5lat temu . Było to w Szwecji na wyjedzie organizowanym przez biuro podróży. Łodzie Thor zapewniają bardzo dobry komfort łowienia i co ważne w każdych warunkach pogodowych. Co roku jeździłem z tym biurem i zawsze pływałem na łodzi Thor 400 i tak mi się spodobało, że w roku 2022 kupiłem swojego Thora 370.
Swojego łódź w tym roku przetestowałem na różnych łowiskach w Polsce i zagranicą Jest to łódź bardzo stabilna i wygodna jak na swoją wielkość 370 i co jeszcze jest bardzo ważne ,łatwo się ją woduje .
Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru. Łódź aluminiowa Thor 370 śmiało mogę ją polecić jako najlepszą znaną mi w relacji jakości do ceny, w tym segmencie łodzi aluminiowych.

Marcin Markiewicz
Salmo Fanatics